KONST / Litografier / Litografier 14034129
nr 1403 4129
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Litografier, 3 st, Arne Olsson (1918-2004), oramade lösa blad, monogramsignerade, Ea & 75-upplaga, bladets mått: 64x75 cm
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:22:10
400 kr